Hakkımızda

Web Sayfamıza Hoşgeldiniz.

RAST GRUP HURMATAT olarak bu güne kadar irdelenmemiş meyve olan hurmayı kendimize hedef seçtik ve hurmadan yaklaşık otuz çeşit ürün ürettik. Hurma ürünlerinin üretimi konusun da  Türkiyede ve dünya da tek firma olan Rast grup gelecektede üreteceği yeni inovatif ürünlerle ürün pötföyünü genişleterek bütün ülkelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Firmamız küreselleşen dünyada ortaya çıkan ürün ihtiyaçlarını en uygun pazar çözümleri ile piyasaya sunmayı ilke edinmiştir.

Bu sebeple konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile gerekli ürün yeterlilik ve pazar analizleri yapılarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız

Vizyonumuz - Misyonumuz

Müşterilerine Ar-Ge çalışmaları sonucu inovativ ürünler sunan, yüksek kalite standartlarında üretim yapan, yurt içi ve yurt dışı müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini memnun eden, gerek marka gerek ürün olarak Dünyada adından söz ettiren, Dünyanın değişik ülkelerinde bayii ve distribütörleri bulunan Türkiyenin en büyük firmalarından biri olmaktır.

vizyonumuz

Bir ilk olan bin bir derde deva hurmadan üretilen doğal hurma ürünlerini müşterilerimize sunmak, bu mucizevi meyveyi yılın 12 ayına yayarak insanların tüketimine ve yenilikçi olup inovativ ürünler sunmaktır.

misyonumuz